Niewidzialna Nerka sprzedana!

Wednesday, 29.08.2012

Dziś sprzedał się ostatni egzemplarz kompilacji Niewidzialna Nerka. Z tej okazji zapraszamy do obejrzenia videorelacji z imprezy premierowej zorganizowanej wspólnie z Rap History Warsaw, która miała miejsce 29 czerwca na terenie Miasta Cypel w Warszawie. Wystąpiło na niej dla was ponad 20 artystów, raperów i didżejów, którzy na przestrzeni lat przyczynili się do budowania kultury hip-hop w naszym kraju. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się na zakup fizycznego nośnika. Mamy dla was w zanadrzu jeszcze kilka niespodzianek, a wkrótce także kolejne projekty, o których informować będziemy na stronie S1 Warsaw. Do usłyszenia.

 

S1 Warsaw x Rap History Warsaw zapraszają na imprezę premierową do Miasta Cypel w Warszawie

Tuesday, 26.06.2012

S1 Warsaw x Rap History Warsaw zapraszają na imprezę premierową do Miasta Cypel w Warszawie

Podczas imprezy premierowej, która odbędzie się 29 czerwca w Mieście Cypel, na jednej scenie zagra wieloosobowy skład didżejski, odpowiadający przez niemal całą dekadę lat 90. za kultowe imprezy hip-hopowe w naszym kraju. Autorzy legendy takich miejsc jak Alfa, Hybrydy czy Remont przeprowadzą was jeszcze raz przez historię tego środowiska nawiązując do jego złotego okresu.

Na Cyplu wystąpią:

Ojciec chrzestny polskiej produkcji i autor muzyki większości klasycznych utworów lat 90. – DJ 600V. Działający w najpotężniejszych formacjach sceny: WFD, WWO, ZIP - DJ Deszczu Strugi. Obecny na scenie niemal od samego początku, weteran tysięcy imprez i bitew didżejskich, z ciągle świeżym spojrzeniem na muzykę – DJ Krime. Legendarny radiowiec Rozgłośni Harcerskiej i Radiostacji oraz felietonista magazynu Klan – Druh Sławek. Człowiek orkiestra, didżej i radiowiec, a przede wszystkim raper bodaj najważniejszego składu w historii polskiego hip-hopu – DJ Varjat aka Vienio.

Obok zasłużonych osobistości sceny, wystąpią także odpowiedzialni za przygotowanie kompilacji didżeje z kolektywów S1 Warsaw oraz Rap History Warsaw – DJ Steez, DJ Panda, Jedynak & J-son

Oprócz DJów, na wolnym mikrofonie na scenie pojawią się raperzy związani od lat ze stołecznym hip-hopowym środowiskiem. Swój udział do tej pory potwierdzili:

Vienio, Włodi, WWDZ, Wigor, Numer Raz, Jano OMP, Franek Stereofonia, Dizkret, Kosi JWP, Łysol BC, Jasiek MBH, Hudy HZD, Medium oraz Lilu

Całe wydarzenie poprowadzi pionier freestyle’u nad Wisłą – Wujek Samo Zło.

Lineup:

DJ 600V DJ Deszczu Strugi DJ Krime Druh Sławek DJ Varjat aka Vienio DJ Steez DJ Panda S1 Warsaw (Jedynak & J-son)

Na mikrofonach:

Vienio, Włodi, WWDZ, Wigor, Numer Raz, Jano OMP, Franek Stereofonia, Dizkret, Kosi JWP, Łysol BC, Jasiek MBH, Hudy HZD, Medium, Lilu i inni

Prowadzenie: Wujek Samo Zło

Miasto Cypel Zaruskiego 6, Warszawa

29 czerwca 2012 Start: 21:00 Wstęp wolny

Facebook event

Impreza bez ograniczeń wiekowych. Sprzedaż alkoholu dla osób powyżej 18 roku życia.

Patroni:

Diggin.pl, SideOne.pl, Galeria Koloru, Emma Pak, CoJestGrane, Mówią Na Mieście, Popkiller, Niezal Codzienny, Soulbowl, Deer with it, Popkiller, Don’t Panic, Livelife, Lineout.pl. Break.pl, JazzSoul.pl

 

Pierwszy dotyk Niewidzialej Nerki

Thursday, 14.06.2012

Po dwóch latach prac, mamy wielką przyjemność powitać was na oficjalnej stronie poświęconej projektowi “Niewidzialna Nerka”.

Znajdziecie na niej informacje o osobach biorących udział w jego przygotowaniu, a także zakładkę poświęconą producentom utworów, gdzie każdy z nich opowiedział o swoich wspomnieniach związanych z początkami polskiego hip-hopu oraz o przygotowanych nowych wersjach utworów.

Macie również możliwość posłuchania próbki materiału i zamówienia egzemplarza z dostawą do domu.

Mamy nadzieję, że pomysł i jego oprawa będą dla was interesujące.

Chętnie odpowiemy na wasze pytania związane z płytą. Dane kontaktowe znajdziecie w przygotowanej w tym celu ostatniej zakładce.

Pozdrawiamy,

S1 Warsaw

COMMENTS

Pierwsze promo Niewidzialnej Nerki

Saturday, 19.05.2012

Kanał YouTube S1 Warsaw już działa!

Znajdziecie na nim pierwszy “kontrolowany przeciek” z kompilacji “Niewidzialna Nerka”.

Opublikowany właśnie utwór to współczesna interpretacja “klasyka klasyków”, czyli “Dźwięków Stereo” Stereofonii. Jego autorami są członkowie wrocławskiego kolektywu Night Marks Electric Trio, a w nagraniu gościnnie pojawia się także legendarny Franek, kładący wersy doskonale znane każdemu słuchaczowi polskiego rapu, na nową warstwę muzyczną.

COMMENTS