Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź
Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź

MINIONE NADCHODZĄCE
Pokaż

WIR 2 Jaś i Małgosia, Al. Jana Pawła II 57 9 kwietnia 2011 20:00 INFO


WiR się kręci bez pamięci. Druga odsłona ostentacyjnie hedonistycznego disco-house-nu-beats wypasu już w najbliższą sobotę w Jasiu i Małgosi. Nie ma mowy o zakamuflowanych opcjach – odpalamy jawnie rozbrykaną potańcówę w rytm melodii prezentowanych przez trzech panów za konsoletą. Jonkpa, Weekid i Beau, wykorzystując swój arsenał winylowych atrakcji, postarają się porwać wszystkich swoich gości do szalonych układów tanecznych. Wiecie co z tym eventem zrobić!


Jonkpa (JuNouMi Crew / Koh-I-Noor) – Najbardziej housowy członek
kolektywu JuNouMi.Zawsze skory do figli i zabaw za konsoletą. Miłośnik
przyspieszonych housowych wokali i garażowych bitów. W jego setach można spotkać takie gatunki jak house, tech house, garage, D&B. Jest m.in. zwyciezcą konkursu na remix „Might Like You Better” Amandy Blank, członek kolektywu Hitype który jak na początek swojej produkcyjnej przygody niezle sobie radzi!Właściciel wytwórni Koh-I-Noor Records, to za jego sprawą Eltron John wypuścił swój debiutancki singiel „… And Then We Realize” który właśnie wspina się na światowe listy przebojów. Człowiek pozytyw grający sety na cztery odnóża! Miał okazję grać z Niewinnymi Czarodziejami, Eltron John, WWW, Reck, Lex & Sorbee, Tomie Nevada aka Amee, Beat Bandith Crew, Mentalcut, G-Sound, Sonarsson i wieloma innymi.


Weekid – Reprezentant pokolenia, którego życie na trwałe zmieniła Viva Zwei. Didżej, grafik, scenarzysta komiksów. Zafascynowany
futurystycznymi brzmieniami spod znaku nubeats i glitch hop. Nie stroni od dobrego dubstepu i instrumentalnego hiphopu. Jego autorskie sety można było usłyszeć m.in. w ramach prestiżowej serii JuNouCast oraz na antenie radia Roxy FM w audycji Kosmos prowadzonej przez Maceo Wyro.


Beau – przez ostatnie kilka lat padał ofiarą apatii i zobowiązań wielce
przyziemnych. Ma na koncie aktywność w domenie organizacji imprez
nacechowanych nowymi brzmieniami na terenie Lublina (Minimal Boogie, Mind Twisting Combo) oraz epizody dziennikarstwa muzycznego. Fascynuje go gwałcenie granic, nonkonformizm, zło, orzeszki, trolle w Norwegii, winyl i działalność kolegów-wirusów, z którymi popuszcza płyty w sobotę.


Jonkpa
Koh-I-Noor
Weekid
Event @ Facebook

LINEUP Jonkpa
Weekid
Beau
WSTĘP 5 PLN

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz kod z obrazka *