Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź
Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź

MówMiMike — 02.06.2012 in

Razem z organizacją Wihajster zaczynamy nową serię na Diggin. Przez cały czerwiec (a może i dłużej) będziemy prezentować wam prace młodych, polskich artystów. Użyjemy do tego ostatnio najczęściej oglądanej części internetu czyli naszego miejsca na zdjęcia na facebookowym timeline! Skoro zostaliśmy wszyscy zmuszeni do używania nowych profili to czemu nie wykorzystać ich w dobry sposób?

Wihajster to organizacja stworzona przez wieloletnich znajomych, która postawiła sobie za cel pomoc młodym artystom. Jak wszyscy wiemy docieranie ze sztuką do szerszego grona bez promocji jest prawie niemożliwe. Wihajster zapełnia lukę między artystą a odbiorcą przechwytując tubę i ustawiając ją w dobrym kierunku. W ten sposób ciekawi artyści mogą zostać docenieni przez odpowiednich ludzi, tych do których faktycznie chcą trafiać.

Organizacja ma już na koncie kilka wystaw/eventów, które zawsze odbywają się w niecodziennej przestrzeni i łączą ze sobą wystawy oraz muzykę graną na żywo przez czołowych polskich djów. Nikt chyba nie powinien mieć w tym momencie wątpliwości, że WIHAJSTER i DIGGIN musiało kiedyś spotkać się przy wspólnym projekcie.

WIHAJSTER @ Facebook

DIGGIN @ Facebook

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz kod z obrazka *