Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź
Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź

MINIONE NADCHODZĄCE
Pokaż

secret-guest

Warsaw Calling pres. SECRET GUEST (top100 RA) x Pol_On x SLG Zakłady V.I.S., ul. Kasprzaka 29 (wejście od strony Alei Prymasa Tysiąclecia) 24 luty 2012, 22:00 INFO

Na kolejną edycję Warsaw Calling trzeba było chwilę poczekać, ale wierzymy, że było warto – po imprezach z Niną Kraviz, Tale Of Us i Kollektiv Turmstrasse ponownie chcieliśmy Was zaskoczyć i jesteśmy pewni, że tak będzie.

Skąd ta pewność? Stąd, że o nazwisku artysty dowiecie się w momencie, gdy… zacznie on swojego seta!

Jedyne co możemy zdradzić to fakt, że będzie to DJ z listy TOP100 prestiżowego serwisu Resident Advisor. Co więcej, zdecydowanie nie będzie to też artysta z szarego końca tego rankingu, a postać obecna na scenie dość długo. Jednak dopiero ostatni rok i kilka świetnych epek, remixów i editów przyniósł jej duży hype i status wschodzącej gwiazdy. Rangę naszego gościa chcieliśmy potwierdzić supportem na najwyższym poziomie – duet Pol_On, SLG, Bshosa i Pitti Schmitti to bez wątpienia lokalni all-starsi, których nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi dobrej muzyki elektronicznej w Warszawie.

Kolejną niespodzianką będzie nowe miejsce – żeby zaskoczenie było podwójne, udało nam się znaleźć lokację nienaruszoną jeszcze imprezą, za to pojemną i przyjazną akustycznie, jako że w poprzednim ustroju funkcjonowała jako… aula zakładów metalowo-technicznych V.I.S. Fantastyczna przestrzeń, w której umieścimy nagłośnienie L-acoustics, czyli absolutny top, jeśli chodzi o soundsystemy sceniczne.

Warsaw Calling pres. SECRET GUEST (top100 RA) x Pol On x SLG

Naszą imprezę wspiera marka Jägermeister i projekt Łowcy, dlatego spodziewajcie się również dużo promocji na alko, szczegóły wkrótce.

WAŻNE!! W przedsprzedaży dostępnych będzie jedynie 400 biletów, pozostałe będą dystrybuowane na wejściu, w zależności od zapełnienia miejsca. Dlatego WYŁĄCZNIE bilet zakupiony w przedsprzedaży gwarantuje wejście na imprezę!

RSVP @ Facebook

LINEUP SECRET GUEST (top100 Resident Advisor)

POL_ON (Get Physical / Pets)
SLG (Pets / Trapez)
Bshosa (1500m2 / DetroitZdrój)
Pitti Schmitti (FIASKO)
Warsaw Calling (1500m2)
WSTĘP 18 zł - I pula (100 biletów)
20 zł - II pula (300 biletów)
25 zł w dniu imprezy

Przedsprzedaż online

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz kod z obrazka *