Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź
Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź

MINIONE NADCHODZĄCE
Pokaż

volvox_b_net2Tagi

Volvox Balearicus Das Lokal, ul. Odrzanska 6a (Patio) 09 wrzesnia 2011 — 21:00 INFO

Zapraszamy na kolejną audiowizualną prezentację badań nad Volvoxem. Tym razem podjęliśmy próbę skrzyżowania rodzimego gatunku V. fiestensis z endemicznymi glonami balearskimi. Pulsującą stymulację dźwiękową przeprowadzać będą dla Państwa słoneczni chłopcy z Drrax, zapaleni adiunkci: Michael Phase i Mike Panda oraz świeżo upieczony technik laborant – Lotic. Rozpowiedzcie na mieście, agregujcie się i przybywajcie 9.09.11 w przytulne mury Das Lokalu (WRO).

Drrax (WRO)

Drrax to spotkanie dwóch miłych panów: Dr Atkinsa i Pola Raxa. Pierwszy to zagorzały fan muzyki konkretnej, a drugi kocha nowofalową nieprzewidywalność. Właśnie ta różnica powoduje twórcze starcia przekładające się na charakter mixów i produkcji.

Michael Phase (WRO)

W jego najbliższej rodzinie od kilku pokoleń nikt nie grał na żadnym instrumencie, nie prowadził szkolnych dyskotek, nie grał w punkowym bandzie. Od 9 lat kręci różne odmiany muzyki house, założyciel grupy MIX2RA.

Mike Panda (WRO)

Urodzony w 1987 r. DJ, producent, kolekcjoner winyli. Jego sety to mix nu-beat’owych brzmień oraz nu-disco/house, przez funk i disco/boogie lat 80., soul’u klasycznego i nowoczesnego, dancefloor’owego jazz’u jak i wszystkich innych pokrewnych gatunków muzycznych, nie zapominając o klasyce z hip-hop’owej biblioteki. Przemierza nasz kraj wzdłuż i wszerz w celu zaserwowania ludziom dobrego groove’u, ambitnego brzmienia, czyli całej ferajny klasyki gatunków od oryginałów po edycje. To czas dla muzyki łączącej pokolenia, miłośników spędzania czasu na parkiecie jak i tych lubiących wlać sporą dawkę dźwięków do swoich uszu. Prowadzi własny cykl „Dobrze dziś wyglądasz”. Inicjator wrocławskiego J Dilla Tribute oraz Hip Hop Kemp 2011 Before Party, Stones Throw History i innych równie ciekawych imprez tematycznych. Od stycznia 2011 r. członek kreatywnego label’u Vintage Beats.

Lotic (WRO)

Debiutant na lokalnej scenie, którą jako zażyły homeboy obserwuje od pięknych początków. Na dobre wsiąkł w elektronikę po zanurzeniach we wczesnych propozycjach monachijskiego Gigolo, eksperymentach Warp Rec. i french touch’u z Yellow Productions. Po latach samolubnych muzycznych nasłuchiwań postanowił w końcu coś oddać. Jest współzałożycielem muzyczno-organizatorskiego kolektywu Volvox.

LINEUP WSTĘP

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz kod z obrazka *