Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź
Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź

MINIONE NADCHODZĄCE
Pokaż

U Know Me Night II Cafe Kulturalna, Plac Defilad 1 20 maja 2011 INFO

Druga odsłona imprezy U Know Me Night to kolejna prezentacja tego co najciekawsze dzieje się we wciąż rozwijającej się scenie nu-beats/future hip-hop. Tym razem naszą imprezę współfirmuje też kultowa berlińska oficyna wydawnicza Project: Mooncircle, która na swoim koncie ma już 79 pozycji! PM reprezentowany będzie przez dwóch, słynących z żywiołowych występów na żywo producentów, obok których żaden miłośnik nu-beats’ów nie może przejść obojętnie – Robot Koch i fLako!

U Know Me Records to młoda Polska wytwórnia, która przebojem wdarła się na playlisty DJów na całym świecie. Albumy Kixnare’a, EPka Daniela Drumza to bestsellery w największych amerykańskich, europejskich i japońskich sklepach z winylami.

Kolejną płytą w katalogu UKM jest solowy debiut En2aka, czyli pochodzącego z Wrocławia producenta (współtworzącego znany z winylowych produkcji wytwórni Funky Mamas and Papas duet PRZAŚNIK). Album „Celestial Toyroom” to niesamowita wyprawa w głąb kosmicznych dźwięków, a
wsparcie muzyczne od Mr.Krime’a, Monosylabikk czy Envee’go potwierdza wysoko postawioną poprzeczkę. Zbliżająca się impreza będzie pierwszą oficjalną imprezą promującą owe wydawnictwo, na której En2ak zagra specjalny LIVE ACT.

W celu uświetnienia wieczoru na specjalne zaproszenie przylecą dwaj najbardziej znani przedstawiciele berlińskiej oficyny Project: Mooncircle, czyli Robot Koch (Berlin) oraz fLako (Londyn).

ROBOT KOCH

Robot Koch to berliński producent, który znany jest głównie z trzech płyt projektu Jahcoozi. Nagrał także swoje dwa solowe albumy – „Death Star Droid” oraz zeszłoroczny „Songs For Trees and Cyborgs”, na którym robi dobry użytek ze zdobyczy nowoczesnej basowej muzyki: postdubstep, dubstep, wonky hiphop, mieszając i zmieniając te gatunki i stylistyki, dodając żywe instrumenty i wokale.

FLAKO

fLako (właściwie Daria Rojo-Guerry) to urodzony w Chile, dorastający w Berlinie, a obecnie mieszkający w Londynie jeden z najgorętszych producentów tego roku. Wydaje od 2008, a jego EPka „Mini Tollbooth” z grudnia zeszłego roku zrobiła piorunujące
wrażenie na świecie. Został okrzyknięty jednym z ciekawszych producentów ostatnich miesięcy, a o jego remiksy zabiegają muzycy z najwyższej półki. Jego styl to połączenie nu-beatsowych dźwięków z bardziej organicznym brzmieniem. Warto dodać, że jego wizyta w Polsce będzie miała miejsce dwa tygodnie po wydaniu nowego dwupłytowego albumu „The Mesektet”.

Obydwaj panowie słyną głównie z żywiołowych występów na żywo co zobaczyć i usłyszeć będzie można na piątkowej imprezie.

TEIELTE

Specjalnym live-act zagra okrzyknięty przez wielu polskim, nowobrzmieniowym debiutantem roku 2010, pochodzący z Płocka – Teielte, którego album otworzył wydawniczą listę UKM we wrześniu zeszłego roku. Nie często można go spotkać w warszawskich klubach, a dodatkowo nie ukrywając własnych fascynacji naszymi gośćmi z zagranicy, na U Know Me Night przygotowuje specjalny występ na żywo.

Na deser sety dwóch organizatorów imprezy – Groha, czyli właściciela i dyrektora artystycznego U Know Me Records oraz Burna Reynoldsa reprezentującego legendarny skład Soul Service.

O tej imprezie będzie się mówić długo!

LINEUP LIVE

Robot Koch
(Project: Mooncircle, Berlin)

fLako
(Project: Mooncircle, Londyn)

En2ak
(U Know Me, Wrocław)

Teielte
(U Know Me, Warszawa)


DJs

Groh
(U Know Me, Warszawa)

Burn Reynolds
(Soul Service, Warszawa)
WSTĘP 15 PLN

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz kod z obrazka *