Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź
Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź

MINIONE NADCHODZĄCE
Pokaż

THE DISCO! pres. Artur 8 SQ Klub, Półwiejska 42, Stary Browar 8 kwietnia 2011 22:00 INFO


Na 7. już edycji THE DISCO pojawi się Artur 8 – jeden z niewielu polskich didżejów regularnie występujących poza granicami kraju, dyrektor artystyczny kultowego festiwalu Astigmatic, twórca King Of Kong oraz organizator tysiąca i jednej imprezy.


Artur 8 – szara eminencja polskiej sceny disco/house, dj, kolekcjoner płyt, dyrektor artystyczny festiwalu Astigmatic, współtwórca kolektywu King Of Kong oraz organizator niezliczonej il…ości imprez w całym kraju – jednym słowem człowiek instytucja. Swoją przygodę z dj’ką rozpoczął w 1994 roku w Berlinie gdzie również wtedy mieszkał i pracował w Lodown Magazine. Po przeprowadzce do Warszawy stał się jednym z najbardziej konsekwentnych i śmiałych promotorów w Polsce..to dzięki niemu nad Wisłą do dziś gościły takie sławy jak: 2 Many DJ’s, Metro Area, Ivan Shmagge, Henrik Schwarz,Todd Terje, Aeroplane, The Glimmers, Juan Maclean, Daniel Wang czy ostatnio Glass Candy.


W 2003 roku w Płocku jako dyrektor artystyczny wykreował jeden z pierwszych festiwali z muzyką elektroniczną we wschodniej Europie – Astigmatic. W 2008 roku pod jego kuratelą ukazała się płyta „Astigmatic inspired By Chopin”, która była częscią kampanii w walce stolicy o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. Na albumie znależć można produkcje topowych europejskich artystów z takich labeli jak Ed Banger, Eskimo czy Gomma, zainspirowanych twórczością Fryderyka Chopina. Obecnie Artur 8 koncentruje sie na swoim producenckim projekcie King Of Kong, który współtworzy razem z Maxem Skibą, a którego remiksy można znależć w chartsach takich osób jak Erol Alkan czy Aeroplane a także na roli menadżera młodych obiecujących artystów (m. in THE KDMS). Oprócz tego jest chyba jednym z niewielu rodzimych didżejów, którzy regularnie występują w topowych zagranicznych klubach od Moskwy po Londyn. 8 kwietnia w SQ będzie znakomita okazja by w końcu w Poznaniu Artura 8 posłuchać. Wspomoże go jak zawsze poznański disco kingpin Zambon oraz członek kolektywu Junoumi Crew – Buszkers.


Event na Facebook’u

LINEUP Artur8
Zambon
Buszkers
WSTĘP przedsprzedaż 15 PLN
w dniu imprezy 20 PLN
dziewczyny free do 23:00

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz kod z obrazka *