Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź
Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź

MINIONE NADCHODZĄCE
Pokaż

2

SWEAT with Aquarius Heaven & Marcin Czubala 1500m2, ul. Solec 18 14 stycznia 2012, 22:00 INFO

Ścisk na parkiecie, mała ilość czerwonego światła, taneczne choć niestandardowe i ciężkie basowo brzmienia – to właśnie czeka Was w ramach nowego cyklu SWEAT.

„wiele osób nie, ale ja lubię łamać zasady!” mówi jedno z odkryć roku 2011 – Aquarius Heaven. Zdecydowanie slychać to w jego muzyce – jest charakterystyczna do bólu – oparta na bardzo silnym basie i klasycznej stopie z 808 z prostym staiwającym włosy dęba groovem. Ale jej tajemnica leży w niepodrabialnym wokalu – delikatnym i przeszywającym, pełnym tajmenicy i poprostu SEXY. Orginalne i nowtorskie brzmienie i charakterystyczny image skutkuje publikacją w najmodniejszych wytwórniach sezony – paryskim Circus Company, berlińskim Watergate czy nowojorskim Wolf+Lamb. Wyuzdane texty i opływające sexem teledyski połączone z przystojnym wokalistą i baunsującymi beatami – spodziewajcie się czegoś zupełnie wyjątkowego.

Drugą z postaci, którą warto wyróżnić za rok 2011 jest Marcin Czubala – zadne z niego odkrycie – przeciez jest z nami praktycznie od zawsze ;) . Rok 2011 rozpoczął dwupłytowym albumem dla Mobilee, zakończyl udanym startem własnej wytwórni – Your mama’s friend, w międzyczasie dostarczając multum udanych produkcji, remixów i niezapomnianych występów na żywo. Do 1500m2 powraca po blisko roku ze świeżimi wspomnieniami tourne po Poludniowej Afrcye i Mexyku, co pewnie zasktukuje tropikiem na parkiecie – nie możemy sie już doczekać.

Supportu naszym gościom udzielą związani z klubem DJe – bshosa, Easy Audio i Warsaw Calling.

LINEUP SWEAT :

AQUARIUS HEAVEN (Wolf+Lamb, Circus Company/Paris) LIVE

MARCIN CZUBALA (Your Mama's Friend, Mobilee /Poznan) LIVE

bshosa (1500m2, detroitZDRoJ)
Easy Audio (Ponton Rec)
Warsaw Calling
WSTĘP 15/20 PLN

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz kod z obrazka *