Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź
Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź

MINIONE NADCHODZĄCE
Pokaż

Soul Confectionery – Zamknięcie Klub Jazzga, Piotrkowska 17 26 marca 2011 21:00 INFO


Byliście z nami przez prawie 2,5 roku. mieliście okazję wziąć udział w prawie 40 wydarzeniach. Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w imprezach Soul Confectionery, za te wszystkie teradżule ciepła, które poszły w kosmos przez uchylone lufciki Jazzgowe. W ostatnią sobotę marca macie ostatnią szansę przetworzyć jeszcze trochę kalorii na imprezie zamykającej serię. Dla tych co się pośpieszą mamy też na zakończenie mały gift w postaci zaproszeń na imprezę, które można odebrać w Jazzdze oraz sklepie Pan Tu Nie Stał. Ilość zaproszeń jest ograniczona, więc warto się pośpieszyć!
Jedną z najbardziej energetycznych imprez w ciągu trwania cyklu była impreza na początku zeszłego roku z udziałem Ojca Karola z Break Da Funk i trębacza- Sushkina. Dlatego też na zakończenie postanowiliśmy powtórzyć imprezę w tym samym składzie!
Jeśli mielibyśmy wymienić najbardziej prężnie działające funkowe kolektywy djskie w Polsce – Break Da Funk z pewnością znalazłoby się w pierwszej trójce. Trzon crew stanowią dje – Ojciec Karol, Benito oraz Spike, lecz oprócz nich w ramach grupy udzielają się producenci, muzycy, malarze graffiti, b boye… Kolektyw na koncie ma m.in. nagrany w zeszłym roku 7 calowy analog pod tytułem Tajniak. Premiera krążka miała miejsce w Warszawskim klubie 55.
Break Da Funk prowadzi cotygodniową audycję w Radiu Kampus 97,1 FM oraz organizował cykl imprez o tej samej nazwie, w jednym z największych klubów w stolicy (klub 55 w Pałacu Kultury) w których wzięło udział kilkudziesięciu artystów z kraju i zagranicy – m.in. 6ix Toys, Nostalgia 77, dj Format , Boca 45, dj Marc Hype & Jim Dunloop , Natural Self , The Broken Keys i wielu wielu innych.
Ojciec Karol ponadto tworzy wraz z Papa Zurą [Soulservice] zespół The Fathers, jest scratcherem Bassgrou. Do tego miał okazję scratchować dla Mariki oraz zespołu Letko. Wielu z Was zna na pewno mix Sepukultura, który mogliście usłyszeć chociaby w audycji SOLID STEEL kultowej wytwórni muzycznej NINJA TUNE.
Drugi gość wieczoru- Sushkin, nazywający się przedstawicielem lubelskiego lumpenjazzu-gra na trąbce buchając ze sceny Brown’owską energią przesyconą wschodnim temperamentem. Jest wokalistą zespołu Bloozbir, członkiem Koolor Squadu, dorywczo grał na trąbce na Sepukulturze, oraz płytach zespołów Czarno Czarni i Back Beat. Wystąpił również w nagranym przez Break Da Funk singlu Tajniak.
To jednak nie koniec atrakcji. Tego samego wieczoru o stronę wizualną wieczoru zadba znany Wam już malarz- Ciah Ciah z Wrocławia. Na pewno wielu z Was widziało pracę na ścianie jednego z budynków przy ulicy Lipowej spacerując w tych rejonach, gdyż ciężko byłoby ominąć wzrokiem ten kilkunastometrowy obraz !
Tradycyjnie- goście Soul Confectionery zostaną wsparci selekcją przez gospodarza serii-Kuki Monstera

Zapraszamy!


A tak było na wcześniejszej edycji Soul Confectionary:

Soul Confectionery   Zamknięcie

LINEUP Ojciec Karol [Break Da Funk, Warszawa] – adaptery
Sushkin [Bloozbir, Lublin] – trąbka
Kuki Monstah [Soul Confectionery, Łódź] – adaptery
WSTĘP 15 PLN

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz kod z obrazka *