Przy selekcji nie kierowałem się ściśle określonymi kryteriami. Są to po prostu track'i, 2011, które przychodzą mi do głowy tego wieczoru, 7 grudnia. Wszystkie dobre, wszystkie warte polecenia. Łap coś dla siebie.

Odkrycie z czerwca 2010, podcast dla The Daily Street, 002. "You Always Start It" doczekało się wydawnictwa w 2011. Dotychczas nikt ze mną nie podziela zachwytu wobec tej produkcji.

"Who get the vinyl will have all the power…"

2009 Warszawa, 2011 Kraków. Hardware, vintage gear, drum machines. Wszystko, co dobre w rękach dobrego Daniel'a Plessow.

Charakterystyczny bas, szeroki kick. Bez wątpienia rmx dla Martin'a D., "Think About It" wydany na Pets, pojawi się w niejednym zestawieniu, w związku z czym, z mojej strony inny track. Tak dla odmiany, też sztos.

"When the fuck is this gonna get a release?" Najlepszy breakdown. Jest zajebiście.

3:30? Proste. Szał.

Polski akcent. B. Chmara, K. Winter, przyjaciele i ziomki. Świetny rmx, rezydującego w Berlinie, Lee Jones'a. Doskonały sound, ładna harmonia, pitch shift. Hot!

What a vibe.

Do przodu.

Jestem fanem style'a A. Boman'a. Produkcyjnie sporo akustyki, stylu i rewelacyjnego wyczucia. Na żywo widziałem go w Watergate, nie smęcił. Bomba. Jestem przekonany, że odwiedzi Sopot.

Dyskutuj

Według
MIKO
CZAJKOWSKI
Miko Czajkowski, dj, promotor, producent. Wraz z B. Chmarą, kilka lat temu, grywał koncerty po całej Polsce, zaliczając również występy na festiwalach w Niemczech. W Sopocie zajął się promowaniem imprez m. in. w sopockim Sfinks700 i Soho, zapraszając Pariah'ę, Adama Port'a i wielu, wielu innych. Aktualnie skupiony na produkcji i prezentowaniu swoich dj setów w kraju

Facebook