Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź
Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź

MINIONE NADCHODZĄCE
Pokaż

RBMA SESSIONS: FULL CRATE & MAR LIVE (NL), QTV: Qube + Televison Tom Klub Puzzle, Przejście Garncarskie 2 24 listopada 2011 22:00 INFO

Red Bull Music Academy Prezentuje:

FULL CRATE & MAR LIVE (NL)

holenderski duet producencko – wokalny Full Crate & Mar. Full Crate to tegoroczny absolwent Red Bull Music Academy, a Mar to zdecydowanie jeden z najciekawszych świeżych soulowych wokalistów, któremu rozgłos przyniósł ostatnio solowy, coverowy projekt Mar Variations. Ich koncerty to nastrojowa mieszanka soulu oraz funkowego groove’u w New beats’owych aranżach.

http://fullcrate.net/

QTV to spontaniczna akcja dwóch djów, powstała raczej z potrzebny nazwania wspólnych imprez i podejmowanych inicjatyw, niż chęci tworzenia kolejnego kolektywu.

Qube

QUBE to jeden z niewielu dj’ów na polskiej scenie, który z różnorodności muzyki uczynił swoiste narzędzie do budowy setów. Jego dynamiczne miksy sprawiają że słowa „gatunek” czy „stylistyka” przestają mieć priorytetowe znaczenie, a silne zagęszczenie na parkietach świadczy o dużej znajomości angażujących publikę brzmień. Sprawność z jaką łączy klasykę gatunku z nowościami blogsfery skutkuje kalorycznym brzmieniem napędzanym przez taneczny groove. Jest dj’em od 2003 roku, to co aktualnie gra jest eklektycznym połączeniem stylów Bmore, House i Ghetto Bass z wplatającymi się etnicznymi samplami. Zagrał wiele imprez w najlepszych klubach całej Polsce. W 2009 roku supportował zespól The Herbaliser. Dzielił także scenę z m.in. Blatta & Inesha (Italy), Dj Manaia (Portugal), SUPRA1 (PL) i czołówką polskich dj’ów.


Television Tom

Television Tom to pochodzący z Wrocławia producent, udzielający się także jako didżej. W swoim autorskim repertuarze jak i setach porusza się po całym gatunkowym spektrum, wyłapując i adaptując na swój własny sposób rzeczy z pogranicza surowego electro, melodyjnego tech-house’u i minimalu – nie stroniąc przy tym od głębokiego dubowego brzmienia. Czerpiąc z najlepszych muzycznych tradycji Chicago, Detroit czy też Kolonii tworzy mikstury, które nie pozwolą pozostać słuchaczowi obojętnym.

W przeciągu ostatnich lat grywał w większości najciekawszych polskich klubów, wraz z czołówką rodzimych didżejów oraz wieloma artystami z zagranicy.


LINEUP Full Crate & Mar
QTV
WSTĘP -

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz kod z obrazka *