Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź
Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź

MINIONE NADCHODZĄCE
Pokaż

QTV – Television Tom / Qube Das Lokal, ul. Odrzanska 6a 26 sierpnia 2011 — 21:00 INFO

QTV w kolejnej odsłonie. Television Tom i Qube świeżo po wydanym wspólnie mixtape’ie, zapraszają na wspólne tańce. Niestosownie byłoby tu nie być.

Uwaga, na samej imprezie czekaja na Was darmowe kopie mixtape’u!

DJ Qube

To jeden z niewielu dj’ów na polskiej scenie, który z różnorodności muzyki uczynił swoiste narzędzie do budowy setów. Jego dynamiczne miksy sprawiają że słowa „gatunek” czy „stylistyka” przestają mieć priorytetowe znaczenie, a silne zagęszczenie na parkietach świadczy o dużej znajomości angażujących publikę brzmień. Sprawność z jaką łączy klasykę gatunku z nowościami blogsfery skutkuje kalorycznym brzmieniem napędzanym przez taneczny groove. Jest dj’em od 2003 roku, to co aktualnie gra jest eklektycznym połączeniem-esencją muzyki House. W jego setach można usłyszeć głównie deep i tech-house, z dużym wpływem dźwięków ze sceny UK, podszytych głębokim basem. Zagrał wiele imprez w najlepszych klubach całej Polsce. Supportował, jako jedyny dj z Polski, zespól The Herbaliser. Dzielił także scenę z czołówką polskich dj’ów.

Soundcloud
Facebook

Television Tom

Television Tom to pochodzący z Wrocławia producent, udzielający się także jako didżej. W swoim autorskim repertuarze jak i setach porusza się po całym gatunkowym spektrum, wyłapując i adaptując na swój własny sposób rzeczy z pogranicza surowego electro, melodyjnego tech-house’u i minimalu – nie stroniąc przy tym od głębokiego dubowego brzmienia. Czerpiąc z najlepszych muzycznych tradycji Chicago, Detroit czy też Kolonii tworzy mikstury, które nie pozwolą pozostać słuchaczowi obojętnym.

W przeciągu ostatnich lat grywał w większości najciekawszych polskich klubów, wraz z czołówką rodzimych didżejów oraz wieloma artystami z zagranicy.

Soundcloud
Facebook

Facebook Event

LINEUP WSTĘP 5 PLN

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz kod z obrazka *