Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź
Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź

MINIONE NADCHODZĄCE
Pokaż

NSM pres. COSMIC BOOGIE (UK) @ Powiększenie Klub Powiększenie, ul. Nowy Świat 27 30 marca 2012 22:00 INFO

Ma więcej pasji niż Mel Gibson. Do muzyki, życia, używek, futbolu. Otwarcie przyznaje, że FC Liverpool kocha bardziej niż swoje dzieci. Gra głównie disco i house, ale nie ukrywa, że największą, bo pierwszą miłością darzy jungle i rave. Zdecydowanie najlepszy komik wśród didżejów i najlepszy didżej wśród kabareciarzy. Niespełniony aktor, który odgrywa oscarowe role za deckami. Wychowuje trójkę dzieci, prowadzi dwie wytwórnie, produkuje autorskie nagrania solo i w duecie Little Creatures, gra po całej Europie. Nasz piątkowy gość to postać szczególna.

Cosmic Boogie był pierwszym zagranicznym artystą, który zagrał na imprezie zorganizowanej pod szyldem Na Stare Milion. Niesamowicie energetyczny występ w Balsamie zapadł w pamięć wszystkim, którzy wtedy pojawili się w klubie. Nie tylko z powodu znakomicie wyselekcjonowanych i zmiksowanych party tracków, ale przede wszystkim z powodu jedynej w swoim rodzaju osobowości naszego gościa. Jak rzadko który współczesny didżej potrafi łączyć profesjonalizm ze skłonnością do dobrej zabawy. Zaraża entuzjazmem i bawi się razem z tańczącymi. Dusza człowiek, który przebiegnie kilometrowe błoto, byle tylko zdążyć zagrać swojego seta dla tłumu festiwalowiczów. Nikogo nie powinno więc dziwić, że znowu zaprosiliśmy go do Polski.

W piątek Cosmic Boogie zagra dla Was nie jeden, a dwa sety składające się na trzygodzinną muzyczną podróż. Pierwszy z nich, przygotowany z użyciem najnowszych osiągnieć cyfrowej technologii, pełen niewydanych głębokich elektronicznych nagrań, ukaże jego nowe oblicze związane z projektem Little Creatures. Drugi, w pełni winylowy, będzie powrotem do muzycznej klasyki i tradycyjnego party djingu. Podczas całej nocy nie zabraknie nowych sztosów z undergroundowej sceny house’owej z północy Anglii, afroamerykańskiego disco i nieopublikowanych bangerów, które wyjdą na płytach za rok.

Na tę szczególną okazję, Grupa Biznes w osobach J-son i Funkoffa, znów połączy siły, aby dać muzyczne wsparcie brytyjskiemu gościowi jak za jego poprzednich, kultowych już wizyt. Jeżeli cenicie sobie weekendową odpinkę i nieprzeciętnych artystów, nie powinno Was zabraknąć na parkiecie.

LINEUP COSMIC BOOGIE (Boogie Originals, Little Creatures, Liverpool, UK)
GRUPA BIZNES (J-son & Funkoff)
WSTĘP 10 PLN

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz kod z obrazka *