Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź
Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź

MINIONE NADCHODZĄCE
Pokaż

My Head Is Dubby : SCUBA, G.FITZGERALD, BODDIKA, SIGHA, CALYX Browar Mieszczański, ul. Hubska 31 marca 2012 21:00 INFO

Jak uczy stare przysłowie, co dwie głowy to nie jedna. Choć niekiedy kilku łebków potrafi w pojedynkę zbroić więcej niż wspólnie, to zwykle praca kolektywna wychodzi wszystkim na dobre. Co sprawdza się w logistyce i na każdej pobliskiej budowie, kilka lat temu postanowiliśmy przenieść do podziemia. Głęboko pod powierzchnię, gdzie niskie częstotliwości wprawiają ściany w drżenie.

Na podstawie przyjaźni i soundsystemu zaczęliśmy budować swoje. Cegły podawaliście nam natomiast Wy. Od pierwszych niewielkich imprez w Szeptach czy Intro, po ostatnie spędy w Browarze Mieszczańskim, cały Wrocław, ba, cała Polska budowała My Head Is Dubby.

Za każdą z owych cegiełek, każde dobre słowo, zbitą piątkę i kupiony bilet, mamy zamiar Wam podziękować 31. marca. Trzymając głowy w głośnikach, nie na modnych portalach i w dupach sponsorów, ułożyliśmy festiwalowy line-up, który inni rozparcelowaliby pewnie na kilka dni. My natomiast podzieliśmy go na godziny i sceny.

Główne sale oddajemy w ręce naszych gości zza granicy, a sami zamykamy się w Maszynowni, gdzie wraz z wyłonionym z konkursu DJem będziemy puszczać muzykę, którą lubimy. Ku uciesze nas wszystkich. Bo My Head Is Dubby to nie tylko Fryta, Wuja, Ill1, Vester, TLR, P500, Q600 i S400.

LINEUP MAIN STAGE:
SCUBA [Hotflush Recordings]
GEORGE FITZGERALD [Hotflush Recordings/Aus Music]
BODDIKA [Swamp81/Nonplus+/Sunklowun]
SIGHA [Hotflush Recordings/Our Circula Sound]

DRUM'N'BASS STAGE:
CALYX [Moving Shadow/Metalheadz]
Moptron vs. ZENon
Sozi
Escape

DUBSTEP STAGE:
MY HEAD IS DUBBY
+ zwycięzca konkursu
WSTĘP 40 PLN

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz kod z obrazka *