Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź
Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź

MINIONE NADCHODZĄCE
Pokaż

kindom_plakat

Music Of The Future presents: KINGDOM (US) 1500m2, ul. Solec 18 7 stycznia 2012, 21:00 INFO

Music Of The Future presents: KINGDOM (US)

Music of the Future to impreza organizowana przez warszawski kolektyw didżejski – Mustnotsleep, kontynuująca profil działalności kolektywu, czyli intensywne promowanie inteligentnej elektroniki na terenie Polski, by dotrzeć z tą muzyką do jak najszerszego grona słuchaczy i klubowiczów. Ten wyjątkowy cykl dotychczas zaprezentował występy: Kowtona, Bok Boka i L-Visa 1990, George’a FitzGeralda oraz Nguzunguzu, Dubbel Dutcha, Cosmina TRG a ostatnio Lando Kala. Na każdą z imprez dobierany jest polski support z czołówki sceny didżejskiej i producenckiej. Na najbliższej imprezie z serii pojawi się nowojorski producent na codzień mieszkający w Los Angeles – Kingdom.

Music Of The Future presents: KINGDOM (US)

Nawet w coraz bardziej zatłoczonym światku muzyki bassowej Kingdom jest artystą bez wielu sobie równych. Jest on jednym z wiodących członków londyńskiego labelu Night Slugs, wydaje też swoją muzykę na Fool’s Gold. Tworzy używając szerokiego arsenału dźwięków, który opiera się głównie na trzech rzeczach: niezwykłej kombinacji basu, pomysłowych wzorach bębna i, co ważniejsze, jego miłości do hip hopu i r&b. Wszystkie te elementy odgrywają główne role w produkcjach Kingdoma i w tym co, prezentuje publice grając na żywo. Jego sety to mieszanka tego, co najlepsze w europejskiej muzyce klubowej, połączone z jego zacięciem do tworzenia utworów, które wpadną w ucho zarówno słuchaczom hip hopu, jak i zajadłym fanom wszystkiego, co wiąże się z future garage.

Kingdom mimo, iż na scenie jest stosunkowo krótko, stał się z punktu widzenia Europy ojcem chrzestnym bassowej sceny Stanów Zjednoczonych. Każdym kolejnym albumem potwierdza swoją wyjątkowość jako producent. Dodatkowo stworzył własną wytwórnię Fade to Mind, w której zaprezentował szerokiemu światu duet Nguzunguzu (który pojawił się w październiku na MOTF) i Mike’aQ, jednego z najbardziej szalonych producentów po tamtej stronie globu. Występ w Warszawie, którym promuje swoje ostatnie wydawnictwo „Dreama”, będzie jego pierwszym występem w Polsce.

Music Of The Future presents: KINGDOM (US)

Oprócz niego na scenie stołecznego 1500m2 pojawią się oczywiście przedstawiciele Polski, tym razem, oprócz organizatorów cyklu, czyli Mustnotsleep, będą to: młody, choć już rozpoznawalny ogólnopolsko producent z Rzeszowa – Musley, oraz duet warszawski, o którym ostatnio coraz głośniej – The Same.

RSVP na Facebook’u

LINEUP KINGDOM (Fade To Mind/Night Slugs)

MUSLEY (Eargasm / Rzeszów)

THE SAME (Phatt Sounds, Infine)

MUSTNOTSLEEP (gospodarze cyklu Music Of The Future)
WSTĘP 15 PLN przedsprzedaż na muno.pl
20 PLN w dniu imprezy

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz kod z obrazka *