Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź
Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź

bren — 03.11.2011 in

Filc nie jest łatwą do okiełznania tkaniną i budzi we mnie mieszane uczucia. Dlatego torebki Moose Design były dla mnie nie lada zaskoczeniem. Pięknie wykrojone, kunsztownie wykończone [skórą bądź metalowymi aplikacjami] robią wrażenie miejsko stylowych.

Moose Design

Moose Design – wrocławska pracownia ręcznie robionych torebek na bazie filcu. Całość projektu osadzona jest w geometrycznej formie zaznaczonej dodatkami ze skóry bądź metalowymi aplikacjami. Za Moose Design odpowiada Hania Jędrzejczyk, od dwóch lat dyplomowana pani architekt.

„Przygoda z torebkami zaczęła się dwa lata temu od kupienia małej maszyny do szycia. Szycie po jakimś czasie całkowicie mnie pochłonęło. Dopracowywałam modele swoich torebek i uczyłam się jak je dobrze wykończyć. Ta pasja zaowocowała otwarciem sklepu internetowego z moimi autorskimi torebkami.”

Moose Design

„Chciałam stworzyć torebki proste i uniwersalne. Podejście do projektowania jest konsekwencją mojego zawodu. Jestem architektem i na formę patrzę przez pryzmat proporcji i detalu. W całości staram się jednak oprócz prostoty nadać torebkom określony charakter.”


Moose Design @ Facebook
Moose Design @ Web

Moose Design

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz kod z obrazka *

Więcej w cyklu M[ł]oda Polska