Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź
Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź

bren — 20.10.2011 in

Zima zbliża się wielkimi krokami. Dni robią się coraz krótsze, zaczynamy chorować, niedługo zaczną nam zamarzać palce. Pewnie znacie ten scenariusz. A Żabę znacie? Jeśli nie – nadrabiajcie szybko zaległości. Kolorowe opaski i ciepłe czapki FROM FROGGY WITH LOVE rozgrzewają lepiej niż niejedna herbata z miodem!

Kto? Agnieszka Góra a.k.a Żaba, stworzyła FROM FROGGY WITH LOVE, kocha snowboard, muzykę, Austrię i Jima Morisona.
Gdzie? Powoli wchodzi do sklepów – GiGi Sport (Katowice, ul. Brynowska), Ronin Snowboards. Można też stworzyć własny promodel – wystarczy napisać do Żaby na facebooku (Aga Góra / From Froggy With Love)

Czego słucha? Dowiecie się z digginowego kwestionariusza poniżej. Enjoy!

From Froggy With Love

Swoje kolekcje kieruję do / projektuję dla…

Tworzę kolekcje, które mogą nosić wszyscy, nie ma żadnych ograniczeń. Nie ma grupy docelowej from froggy with love, moje czapki, opaski noszą chętnie zarówno starzy jak i młodzi, panczury jak i posh dziewczynki, a każde kolejne wyzwanie na życzenie zamawiającego podejmuje z chęcią, bo nie ma to jak stworzyć cos niepowtarzalnego specjalnie dla konkretnej osoby. Najlepsze jest to, ze tak naprawdę każdy z Was może zaprojektować swoja czapkę sam. Każdy z kupujących jest tak naprawdę swoim własnym projektantem, można jednak zdać się na mój zmysł artystyczny.

Moja zasada stylu to…

Zasady stylu zależą od tego, dla kogo tworze dany produkt. Styl to bardzo indywidualna rzecz i zależnie, jak kto się nosi, staram się podchodzić do każdej osoby indywidualnie i tworzyć zgodnie z jego wskazówkami i upodobaniami.

From Froggy With Love

Inspiracji szukam…

Najbardziej inspirują mnie LUDZIE! To co tworzy drugi człowiek może najbardziej zainspirować, czy w sporcie, w muzyce, w kuchni, w życiu codziennym. Snowboarding i cały kolorowy świat dookoła tego wielkiego biznesu, jaki powstał w przeciągu ostatnich lat, też na pewno jest dla mnie inspiracją.

Szyję z tkanin…

Najchętniej dziergam z włóczek 100% akrylu, a to dlatego, ze nie „gryzą” i nie niszczą się tak jak wełna owcza. Można je spokojnie prać w cieplej wodzie i też lepiej się układają na głowie.

From Froggy With Love

Pierwszy raz mocno poczułam, że chcę projektować, gdy…

Od małego zawsze coś tworzyłam. Uwielbiałam rysować, malować, szyć, lepić. Tworzyłam koszulki, biżuterie i inne gadżety, później zaczęłam szydełkować. Jak to zawsze w życiu bywa „przez przypadek” moje dzieła się spodobały i w tej chwili mam już swoja pierwszą działalność i jestem pewna dalszego rozwoju.

Kiedy projektuję, wyobrażam sobie kobietę/mężczyznę/ludzi, którzy…

Którzy włożą czapkę „od Żaby” i będą się czuć – wyjątkowi, kolorowi, oryginalni, kochani, niepowtarzalni, jedyni w swoim rodzaju … bo oni już tacy są i bez tej czapki … często jednak zapominają!!!

From Froggy With Love

Za pól roku chciałabym…

Mieszkać w Innsbrucku albo na Alasce.

Nie wyobrażam sobie dnia bez…

MUZYKI i ipoda! Słucham muzyki wszędzie i gdziekolwiek się nie ruszam muszę mieć ze mną mojego ipoda.

From Froggy With Love

Ulubione miejsce w moim mieście to…

Lasy Murckowskie/ Dolina trzech stawów … kocham biegać i jeździć na rowerze, mieszkam w Katowicach i wielu może się wydawać, że to miasto to tylko szarość i industrializm, ale jednak mamy zielone płuca Katowic, w których spędzam wiele czasu, biegając, jeżdżąc na rowerze, rolkach.

Na co dzień słucham

oj słucham, słucham … wiele i różnie!

Muzyka jest moja wielką pasją i nie ograniczam się do jednego gatunku, jednak zdecydowanie mogę przyznać, że w każdym z nich jakąś konkretna osoba była moim mentorem. Muzykę elektroniczną podpowiedziała mi moja ukochana Pomorzanka JULESGODDAMN (FC Kachuna, CutCopy), najlepszy rap, jaki kiedykolwiek słyszałam, podsunął mi Andi ze szwajcarskiej ekipy Burton AmTour (K-Os), klimaty haus od KiteAndrzejka, chilloutowe wieczory po surfingu, do Frankerreitera na moim ulubionym tarasie w Barcelonie u MarYoli i wszystko inne czego nauczyłam się od Pół-Liska, Jogi, Dominika, Paul’a L., Sodka, PJ’a, Agu, Michasia, Rynia, Pasty, Matha, Samsona itd. Ostatnio NAUCZYŁAM się reggae co było dla mnie nie lada wyzwaniem, bo jakoś ten gatunek muzyczny nigdy mi nie siadał (dzięki Bizzymylove). Oczywiście wiele też w moim świecie muzyki zostało zaczerpnięte z filmów snowboardowych, surfingowych, skateboardowych i narciarskich. Ponieważ moje uzależnienie muzyczne było tak silne, stworzyłam listę mailingowa znajomych, z którymi dziele się tym co sama odkrywam, a i oni pokazują mi co ostatnio ich wciągnęło. Dlatego dzięki wszystkim, za inspiracje i motywacje!!

From Froggy With Love
From Froggy With Love

From Froggy With Love

From Froggy With Love

From Froggy With Love

From Froggy With Love

From Froggy With Love

From Froggy With Love

From Froggy With Love

From Froggy With Love

From Froggy With Love

From Froggy With Love

From Froggy With Love
From Froggy With Love

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz kod z obrazka *

Więcej w cyklu M[ł]oda Polska