Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź
Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź

MINIONE NADCHODZĄCE
Pokaż

Mamy Dla Was Kwiaty Vol. 5 – Na Żivo feat UGLY DUCKLING Rozrywki Trzy, Rozrywki (ul. Mikołajska 3) 12 listopada 2011 21:00 INFO

Rewelacyjni Hydrofoniks, klub Rozrywki i Burn Music zapraszają na: „Mamy Dla Was Kwiaty Vol. 5 – Na Żiwo”. 12 listopada w klubie Rozrywki (ul. Mikołajska 3) będzie się działo!

– OCB?

– Na piątą edycję naszych flagowych (oprócz alchemicznych „Kinky Beats”) potańcówek zaprosiliśmy dla Was wyjątkowe trio. Gwiazdą wieczoru będzie najbardziej radosna rapowa grupa prosto ze słonecznej Kalifornii – Ugly Duckling. Od czasu wydania ich pierwszej EPki upłynęło 12 lat, a Andy C, Dizzy Dusting i Young Einstein nie zwalniają tempa. Wręcz przeciwnie: pędzą jak na złamanie karku! Przebyli niejednokrotnie świat wzdłuż i wszerz zarażając rozentuzjazmowane tłumy swoją receptą na rap równie uśmiechnięty co staroszkolny. Warto dodać, że ich występ w Krakowie będzie jedynym koncertem w Polsce podczas europejskiej trasy promującej ich nowy (piąty) longplej pt. „Moving At Breackneck Speed”. Ponadto będzie to jedyna okazja, żeby zobaczyć Panów z UD w tak kameralnej atmosferze. Przed koncertem Ugly Duckling odwiedzi audycję „Mamy Dla Was Kwiaty”.

– Czy to wszystko?

– Nie! Taka impreza nie mogłaby się odbyć bez Stylowej Spółki Społem. Dadzą nieziemski koncert w pełnym galowym czteroosobowym składzie – DJ, MC, bas, perkusja! Szykujcie najwygodniejsze trampki i najlepsze ruchy! Fajnie, co?

– Czy to wszystko?

– Eeee… Nie! Jako support mamy dla Was zacną łódzką grupę o równie radosnym charakterze, a mianowicie: Afront. Istnieje duża szansa, że gdyby UD zawiązało się w Ziemii Obiecanej, to brzmieliby jak Afront i vice versa!

– Czy to wszystko?

– Nie! W odpowiedni nastrój wprowadzi swoim setem Senor Soul, a po koncercie resztki sił wyciągną od Was swoimi ulubionymi piosenkami Doktór Plama i Rewelacyjny Luciano.

– Ile kosztuje ta przyjemność?

– Niewiele.

– Czyli ile?

– 25 PLN w przedsprzedaży (wejściówki dostępne na www.radiofonia.fm), 35 PLN w klubie w dniu koncertu.

– To naprawdę niewiele. Jest jakiś haczyk?

– Oczywiście, że jest: ilość biletów jest o g r a n i c z o n a! Kilka wejściówek i może jakieś gadżety rozdamy podczas naszej audycji (soboty 19:30 – 21:00 @ Radiofonia FM) tydzień przed i w dniu koncertu. Wejściówki będą również do zgarnięcia na twarzowej odsłonie Diggin.pl

12/11/2010 @ Rozrywki (ul. Mikołajska 3)

Przedsprzedaż biletów na www.radiofonia.fm. Darmowe wejściówki do zgarnięcia w Mamy Dla Was Kwiaty @ Radiofonia FM i na FB stronce Diggin.pl

LINEUP Ugly Duckling
Stylowa Spółka Społem
Afront
Rewelacyjni Hydrofoniks
WSTĘP 25/35 PLN

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz kod z obrazka *