Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź
Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź

MINIONE NADCHODZĄCE
Pokaż

Make Yourself Play!
w/ Invent
Das Lokal, ul. Odrzańska 6a 11 marca 2011 — 21:00 INFO


INVENT


Invent na swoim koncie wiele sukcesów, m.in. III miejsce na oficjalnych Mistrzostwach Polski DJ’ów ITF, czy II miejsce w konkursie Turntable Contest. Po 2 latach czynnego udziału w wielu różnych contestach postanowił zmienić tor swojej kariery.


Jego sety DJ’skie wyróżniają się spośród innych przede wszystkim przez bogatą selekcje obracającą sie wokół electro, housu, nu-disco, hip-hopu i innych gatunków muzycznych. Jako trzeci DJ w Polsce (2007) dysponuje szerokim wachlarzem technik turntablistycznych (scratch & beat juggling), co pozwala mu robić podczas występów niezwykłe show. Jest on jednym z nielicznych DJ’ow, którzy potrafią połączyć ze sobą turntablism z graniem typowo klubowym. Sety, które gra są dodatkowo wzbogacone o live-edity (mash-upy, blendy, rearanżacje utworów), rutyny turntablistyczne oraz elementy live-actu, które wykonuje w oparciu o sampler, kontrolery midi i efektor. Na swoim koncie ma setki występów w najbardziej prestiżowych klubach, festivalach (m.in. Era Nowe Horyzonty, Selector, Wislostrada) oraz audycjach radiowych (m.in. Polskie Radio Euro) w Polsce i zagranicą.


Myspace
Blogspot
Soundcloud


DJ QUBE


To jeden z niewielu dj’ów na polskiej scenie, który z różnorodności muzyki uczynił swoiste narzędzie do budowy setów. Jego dynamiczne miksy sprawiają że słowa „gatunek” czy „stylistyka” przestają mieć priorytetowe znaczenie, a silne zagęszczenie na parkietach świadczy o dużej znajomości angażujących publikę brzmień. Sprawność z jaką łączy klasykę gatunku z nowościami blogsfery skutkuje kalorycznym brzmieniem napędzanym przez taneczny groove. Jest dj’em od 2003 roku, to co aktualnie gra jest eklektycznym połączeniem stylów Bmore, House i Ghetto Bass z wplatającymi się etnicznymi samplami. Zagrał wiele imprez w najlepszych klubach całej Polsce. W 2009 roku supportował zespól The Herbaliser. Dzielił także scenę z m.in. Blatta & Inesha (Italy), Dj Manaia (Portugal), SUPRA1 (PL) i czołówką polskich dj’ów.


DJ CUBE
Soundcloud

LINEUP Invent
DJ QUBE
WSTĘP 5 PLN

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz kod z obrazka *