Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź
Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź

MINIONE NADCHODZĄCE
Pokaż

loudnclear1Tagi ,

Loud & Clear pres. MNSL Das Lokal, Odrzańska 6a 19 Marca 2011 — 21:00 INFO


LOUD & CLEAR to nowy cykl imprez… bla bla słyszeliśmy to już tyle razy.. dość! Czas powiedzieć to GŁOŚNO I WYRAŹNIE: dissujemy „puszczanie radiowych hitów” we wrocławskich remizo-dyskotekach mieniących się klubami, hejtujemy funkowe nudy sprzed 30 lat, wypowiadamy wojnę dj’om grającym to samo i tak samo od 10 lat, rzucamy rękawicę producentom tworzącym sztampę w 5 minut na kolanie. W zamian proponujemy świeże brzmienia z najbardziej wyhype’owanych labeli, mix najnowszych gatunków i topowych artystów z pierwszych stron muzycznych serwisów takich jak Dazed Digital, XLR8R czy Fact Magazine oraz dj’ski styl, który prędzej usłyszysz w Nowym Jorku czy Londynie niż nad Odrą. Świat będzie się tym jarał za 2 lata – my gramy to już dziś! Braggadacio? Przyjdź, sprawdź to!
Tumblr

MNSL (Red Bull Music Academy / Kitty-yo Records)
MNSL to nowy projekt zielonogórskiego producenta, absolwenta prestiżowego Red Bull Music Academy, Filipa Kanieckiego. Wcześniej znany jako Monosylabikk nagrywał dla prestiżowej wytwórni Kitty-Yo! (tak tak ta sama, która wydawała takie gwiazdy jak Jahcoozi, Jimi Tenor, Jay Haze czy Tarwater!!). MNSL to zwrot ku nowoczesnym klubowy brzmieniom, podszyty eksperymentalnym podejściem Monosylabikka. MNSL zapewni Wam świeże brzmienia z samplami i tanecznym groovem, a także niebanalną, wysmakowaną selekcję.
Soundcloud
Tumblr


Phat Trakz (Lineout.pl / Summer Hype)
Dwójka dj’ów, która przez ostatnie dwa lata gromadziła doświadczenie bujając zarówno najznamienitsze wrocławskie parkiety (Das Lokal, Droga Do Mekki, Bezsenność, MelinCafe, Maszroom), jak i uczestnicząc w najbardziej undergroundowych rave’ach (m.in. 7kilometr Bassu). Oprócz słabości do gramofonów, swoje muzyczne zainteresowania rozwijają na falach eteru, we wrocławskim Akademickim Radiu Luz i w blogosferze, dzięki czemu cały czas utrzymują ręce na muzycznym pulsie. Ich sety łączą w spójną całość różnorodne brzmienia – od brytyjskiego house’u, uk funky i dubstepu po minimal i rnb – jedynymi warunkami są świeżość i to coś, co sprawia, że zaczynasz mimowolnie przebierać nogami.
Mixcloud


BAN (Black Triangle)
Znana również w węższych kręgach jako Karolina. Biografii podpadającej pod temat nie posiada żadnej. Właściwie nie jest dj’em, a najbliżej terminu „znany producent” to stała obok najprawdopodobniej gdzieś w jakimś nikczemnym klubie. Co może powiedzieć na pewno to, to że kocha piosenki. Co każdy wtorek prowadzi audycję w Radiu Luz, który jest przedłużeniem bloga Blacktriangle,


Ekskluzywne mixy promujące imprezę na Diggin Forum
Loud & Clear @ Facebook

LINEUP MNSL
Phat Trakz
Ban
WSTĘP 5 PLN

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz kod z obrazka *