Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź
Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź

MINIONE NADCHODZĄCE
Pokaż

Ktoś Cię Kocha feat. Max Skiba Caryca, Wielopole 15 25th Feb 2011 22:00 INFO


Od ostatniej odsłony KCK minęło już trochę czasu. Być może zdążyliście się za nami stęsknić – my za Wami stęskniliśmy się bardzo. Lecz oto wytęsknione chwile znów migoczą na ścieżce przyszłości, i to w dodatku niezbyt dalekiej. Zjednoczeni pod sztandarem Ktoś Cię Kocha powracamy do Carycy by w tańcu wieścić rychły tryumfalny pochód Wiosny.


Nasze spotkanie uświetni nie kto inny, jak tylko sam Max Skiba. Jego muzyka była i jest dla… nas źródłem wielu radości i wzruszeń; bardzo dobrze więc, że w natłoku zajęć znalazł wolną chwilę by odwiedzić Królewskie Miasto i uraczyć nas dźwiękami ze swojej czarodziejskiej skrzyni.
Że jest to skrzynia w dźwięki bogata, o tym wiemy nie od dziś. Warto jednak wiedzę tę uzupełniać i poszerzać, ponieważ jej bogactwo, miast ulegać wyczerpaniu, stale się powiększa. Dododem wspólna ze Snaxem epka, która właśnie ukazała się nakładem wytwórni Under The Shade. Długogrający album KDMS we współpracy z Kathy Diamond ciągle jeszcze jest w drodze, ale Max z pewnością uchyli przed nami rąbka tej muzycznej tajemnicy.


Ja sam również dołożę wszelkich starań, by Was nie zawieść, a pomocną dłoń poda mi też nieoceniony Kinzo Chrome. Torby nasze pełne czarnego złota, a serca pełne woli i ochoty, zapraszam więc najserdeczniej do wspólnego spędzenia kilku radosnych godzin w czarną, przedwiosenną noc.

LINEUP Eltron John
Max Skiba
WSTĘP

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz kod z obrazka *