Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź
Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź

MINIONE NADCHODZĄCE
Pokaż

plakat_supra1_nightscope_24.03

FORMA MUSIC CLUB & NIGHT SCOPE pres. SUPRA1 Forma Music Club, św. Mikołaja 8-11 24 marca 2012, 21:00 INFO

„Most Young Kingz Get Their Heads Cut Off”. A oto królowie i ich głowy:
http://www.nightscope.pl/

SUPRA1 [ trouble&bass, pets, top billin]

„Making’ dubstep before Skrillex”, pierwsi europejscy artyści w nowojorskim T&B, dawniej dzięki Little Jinder w roli basowych prekursorów, po Ep-ce „I Still Believe” o ugruntowanej pozycji na scenie a obecnie ambasadorzy dobrego stylu i nienagannych remiksów jak ten zeszłoroczny dla Pets. Nie zdziwcie się jak ich złapiecie grających u boku Motor City Drum Ensemble, raczej poza krajem szerzących Brooklyn bass attitude. „The Best is Yet to Come”.

KAZÜLA [ viadrina, pets, klasse ]

KAZÜLA aka Mateusz Kazula – kiedyś filar niemalże legendarnego już Slam Dunk, dziś zaś połowa duetu Viadrina – enfant terrible polskiej sceny housowej. Niezmordowany imprezowy turysta, zjadł zęby na niejednym afterze. Jeśli akurat nie gra, to zwykle przylepiony jest do baru. Miłośnik housowych brzmień 4×4, który jednak nie boi się też bardziej połamanych rzeczy. Czy sam czy w duecie miał okazję zagrać z Catz ‚n Dogz, Riva Starrem, Marcinem Czubalą, Jozifem, Tale Of Us, Pol_On, SLG, Drop The Limem… dobra, szkoda gadać.

WAYOUT [ nightscope ]

Dziennikarz muzyczny: założyciel i redaktor magazynu nightscope.pl, okazjonalny writer screenagers.pl i muno.pl. Dawniej aktywny działacz w radiu RMW i Luz. Miłośnik filmów dokumentalnych o muzyce, promotor dobrych wydarzeń klubowych ale głównie DJ. Absolwent wrocławskiego cyklu „Kickbeat fresh” hype’ującego świeżych DJ’ów. Dzięki jego staraniom w stolicy Dolnego Śląska zagrali m.in.: Mr. Moustache (cz), Zimmer (fr), Max Skiba, SLG, POL_ON, The Phantom, Zambon, Eltron John, Jonkpa, Club Collab, Brane, KOE. Nagrał mixtape, który ktoś docenił.

QUBE [ qtv ]

QUBE to jeden z niewielu dj’ów na polskiej scenie, który z różnorodności muzyki uczynił swoiste narzędzie do budowy setów. Jego dynamiczne miksy sprawiają że słowa „gatunek” czy „stylistyka” przestają mieć priorytetowe znaczenie, a silne zagęszczenie na parkietach świadczy o dużej znajomości angażujących publikę brzmień. Sprawność z jaką łączy klasykę gatunku z nowościami blogsfery skutkuje kalorycznym brzmieniem napędzanym przez taneczny groove. Jest dj’em od 2003 roku, to co aktualnie gra jest eklektycznym połączeniem stylów Bmore, House i Ghetto Bass z wplatającymi się etnicznymi samplami. Zagrał wiele imprez w najlepszych klubach całej Polsce. W 2009 roku supportował zespól The Herbaliser. Dzielił także scenę z m.in. Blatta & Inesha (Italy), Dj Manaia (Portugal), SUPRA1 (PL) i czołówką polskich dj’ów.

RSVP @ Facebook

LINEUP SUPRA1

KAZÜLA
WAYOUT
QUBE.

klub nie prowadzi przedsprzedaży biletów / there`s no ticket presale
ograniczona liczba miejsc / limited places available
zakaz robienia zdjęć a/ there`s a strict no photo policy
WSTĘP 10 PLN

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz kod z obrazka *