Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź
Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź

MINIONE NADCHODZĄCE
Pokaż

Sitkko Music Festival 1500m2 do wynajęcia, ul. Solec 18 20-21 lipca 2012 INFO

W dniach 20-21 lipca 2012 w warszawskim 1500m2 odbędzie się pierwszy Sitkko Music Festival. Jest to wydarzenie, które ma wypełnić lukę w kalendarzu imprez poświęconych najciekawszym i najświeższym zjawiskom w muzyce zarówno w Polsce jak i na świecie.

Festiwal jest jednocześnie otwarciem projektu Sitkko. Projekt ten poprzez działania na wielu płaszczyznach będzie traktował o muzyce elektronicznej i instrumentalnej bez przywiązywania się do jakichkolwiek gatunkowych konwencji. Dotyczy to zarówno muzyki, filmów, oraz autorskich audycji które będą tworzyć autorzy projektu. Program festiwalu wpisuje się w ideę projektu, który na celu pokazanie metafizycznego oddziaływania muzyki oraz przełamywanie wszelkich stereotypów – gatunkowych i pokoleniowych.

Sitkko Music Festival

Sitkko Music Festival

W pierwszej edycji festiwalu wystąpią tacy artyści jak: Teebs (wspominaliśmy o nim dawno temu), Paul White, Mo Kolours, Young Montana?, 1000Names, Daniel Drumz, Galus, En2ak, Night Marks Electric Trio a takze Maceo Wyro, Groh, Buszkers, Raq, Topcut.

Sitkko Music Festival

Oficjalny fanpage: facebook.com/SITKKO

LINEUP WSTĘP BILETY WKRÓTCE DO NABYCIA W SIECI TICKETPRO

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz kod z obrazka *