Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź
Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź

MINIONE NADCHODZĄCE
Pokaż

JoyO_geometria_loga

MOTF & Warsaw Calling pres. DIXON x JOY ORBISON 1500m2 do wynajęcia, ul. Solec 18 5 października 2012 INFO

Nina Kraviz i Blawan, Tale Of Us i Mosca, Kollektiv Turmstrasse i Cosmin TRG, nowoczesny house i bass music – Warsaw Calling i Music Of The Future. 2 składy DJ-skie, 2 ekipy promotorskie, 2 nieco inne podejścia do muzyki, 2 headlinerów. Bo nie lubimy dzielić, a łączymy – to co najlepsze w elektronice, zacieramy różnice, burzymy stereotypy. Liczy się tylko muzyka, dobra muzyka.


DIXON (Innervisions / DE)
https://www.facebook.com/dixoninnervisions

JOY ORBISON (Hotflush / UK)
https://www.facebook.com/pages/Joy-Orbison/192924608912

Każdy z nich swobodnie mógłby być headlinerem największych światowych festiwali. Nie jest to zresztą rzadkością – Dixon zakładał przecież z Ame jeden z najbardziej prestiżowych labeli na świecie, Innervisions. To dla niego wydaje Henrik Schwarz, Agoria, Laurent Garnier i wielu innych. To dzięki jego wytwórni świat usłyszał takie sztosy jak ‚Envision’ Osunlade’a czy ‚Singing’ Agorii. Sam zresztą też ma w dorobku doskonałe wydania i remixy (chociażby obu powyższych numerów), jednak wciąż powtarza, że jest i zawsze będzie przede wszystkim DJ-em. Nie przypadkiem od dobrych kilku lat w światowym TOP10.

Joy Orbison z kolei wypłynął nagle – był to jednak wymarzony debiut. „Hyph Mngo” z pierwszej EPki dla Hotflush uznawany jest za jeden z najważniejszych utworów pierwszej dekady XXI wieku, nazywany też ‚the most forward-thinking dubstep track of 2009’. Trudno jednak zaliczyć go jakkolwiek do rodziny okołodubstepowych producentów. Od wydania EPki, na której znalazły się kawałki „Wade in” i „Jels” Joy zaczął odkrywać mroczniejsze brzmienie house’u często na pograniczu techno. Z jego współpracy z Boddiką narodziły się jedne z największych hitów ostatnich lat, które w swojej płytotece miał każdy szanujący się DJ. Zresztą Joy to nie tylko produkcja to też wielkie umiejętności djskie właśnie. Jest jednym z niewielu djów na świecie, którzy w wysublimowany inteligentny sposób umieją pokierować publiką według własnego widzimisię. Umie wzbudzić szaleństwo na parkiecie, aby potem spowolnić ludzi i wprowadzić ich w trans głębokim bassowym brzmieniem. Jako jeden z niewielu producentów spod znaku tzw. „bass music” na stałe zagoscił na liście Top 100 DJ portalu Resident Advisor.

RSVP @ Facebook

LINEUP DIXON (Innervisions / DE)
JOY ORBISON (Hotflush / UK)
Support:

Warsaw Calling (1500m2)
Mustnotsleep (Music Of The Future)
Essence & Hadrian & Jan Piotr Szatan (Głębokie Pasmo)


Red Theater:

Mic Ostap (Recognition)
Pitti Schmitti (FIASKO)
MaL (ŻuŻuŻi)
Kuvau
WSTĘP 25/30/35 zł (Presale)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz kod z obrazka *