Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź
Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź

MINIONE NADCHODZĄCE
Pokaż

enveeFBTagi ,

Envee w Synergii Klub Synergia, Wrocław, Pl. Solny 4 listopada 2011 21:30 INFO

Rok 2011 zdecydowanie należy do Envee’go. Jest w świetnej formie, jeżeli nie najlepszej w swojej karierze. Energią jaką emanuje podczas DJ setów, live actów i i występów na żywo z kwartetem Wojtka Mazolewskiego z Pink Freud, zaraża niejednego młodszego kolegę po fachu.

Maciej Goliński kojarzony jest przede wszystkim z założonym w 2003 roku (razem z z Maceo Wyro) duetem Niewinni Czarodzieje. Ale jest niezwykle pracowitym producentem i didżejem – współpracował z Fiszem, remiksował Sistars, wydawał w Compost Records i Kayaksie, interpretował nagrania Steve’a Reicha na festiwalu Sacrum Profanum. Cały czas eksploruje wszystko, co świeże, innowacyjne i potrafi bardzo konsekwentnie prowadzić słuchaczy śladami swoich inspiracji.

Spodziewajcie się po nim zarówno nu jazzowych i soulowych dźwięków, jak i surowych elektronicznych czy house’owych bitów. Koniecznie zobaczcie i posłuchajcie go w Synergii, nowym miejscu na mapie Wrocławia oraz klubie festiwalowym drugiej edycji American Film Festival. Śledźcie nasz profil, bo w listopadzie przygotowaliśmy jeszcze inne atrakcje.

LINEUP Envee
Brat Mat
WSTĘP 5 PLN

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz kod z obrazka *