Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź
Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź

MINIONE NADCHODZĄCE
Pokaż

DRUGIE URODZINY NA STARE MILION X CLOUDMINE RELAUNCH Klub Powiększenie, Nowy Świat 27 14 października 2011 21:00 INFO


DRUGIE URODZINY NA STARE MILION X CLOUDMINE RELAUNCH


Wszyscy uwielbiają okazje do celebracji. Jest coś takiego w ludzkiej psychice, że urodziny, okrągłe rocznice i wszelkie inicjacje zawsze wzmagają chęć spotkania i dobrej zabawy. Ekstremum dobrego samopoczucia dają okazje łączone, kiedy wszyscy świętują wspólnie, lecz z odmiennych powodów. Taka sytuacja będzie miała miejsce 14 października, kiedy dwa lata pracy na gruncie stołecznej rozrywki świętować będzie znany z akcji w całym mieście, ale zadomowiony od początku w Powiększeniu, kolektyw Na Stare Milion, a także popularny butik internetowy Cloudmine, powracający w nowej, dużo bardziej spektakularnej odsłonie. Podwójna okazja to podwójna ilość atrakcji na dwóch poziomach odświeżonego na nowy sezon klubu.

Ale po kolei.

DRUGIE URODZINY NA STARE MILION


Działalność tego dziwnego tworu, szeregi którego zasilają dziennikarz z doświadczeniem frontowym, grafik z doświadczeniem bałuckim (prawie to samo), pracownik zaciężny świata reklamy i student mieszkający z mamą, w ciągu dwóch sezonów kilkukrotnie zaskakiwała polską publikę i starych wilków promotorki. To oni byli współodpowiedzialni za występ DaM-FunK’a w najgorętszym dla jego kariery i pogody w Polsce okresie. To oni załatwili, że ‘Coma Cat’ z komputera puścił jego autor, a nie kolega z liceum na domówce. To oni doprowadzili na scenę Classixx, którzy sami z jej zajęciem mogliby mieć problem. Dwa lata działalności, kilkanaście importów, impreza na dachu galerii handlowej, wspieranie inicjatyw kultury wysokiej jak aukcje dla niewidomych, dziesiątki lokalnych dżoków w lajnapach i spore mazurskie jezioro wiśniówki, tak w skrócie można opisać ten czas.

Specjalny MIX przygotowany przez J-sona, od serca, dla Was:

CLOUDMINE RELAUNCH


Cloudmine to znany Wam butik internetowy, który po przerwie wraca w odmienionej, świeżej i eleganckiej odsłonie. Po miłości do vintage przyszedł czas na fascynację polskimi projektantami, młodymi markami i ręcznie robionymi dodatkami. Od połowy października pod adresem http://cloudmine.pl/ znajdziecie efekty wyjątkowej kolaboracji butiku z Anią Kuczyńską, projekty Maldorora, Olgi Szynkarczuk, Wioli Wołczyńskiej i wielu innych. W piątek napijemy się z tej okazji szampana, potańczymy na Cloudmine Bar Stage i rozdamy okazjonalne gifty. W sobotę, również w Powiększeniu, odbędzie się Cloudmine Flash Sale – jednodniowa sprzedaż będąca oficjalnym otwarciem sklepu.

Szczegóły: Facebook

UNCANNY VALLEY SHOWCASE x M[Ł]ODA POLSKA ”NA TZW. RELAUNCHU”


Zwieńczeniem urodzinowej fety na dolnej sali Powiększenia będzie podwójny (!) występ utalentowanego producenta i didżeja – Cuthead’a. Wyróżnikiem jego twórczości, tak bliskim idei “no walls between music” której hołduje Na Stare Milion, jest łączenie wielkiej pasji do hip-hop’u ze szkoły Dilla Sound i produkcji w stylu Moodymann’a czy Andresa z house’owej strony Detroit. Przed warszawską publicznością, absolwent Red Bull Music Academy, zaprezentuje obie strony swojej muzycznej natury. Pierwszą część jego występu stanowić będzie hip-hopowo/beats’owy live act, którego osią jest sampler Akai MPC, w drugiej natomiast usłyszymy Cutheada jako regularnego didżeja z głęboką, house’ową selekcją. Za deckami wspomoże go szef Uncanny Valley – Albrecht Wassersleben, którego zaplanowana na sierpień wizyta w Placu Zabaw została udaremniona przez kapryśną pogodę.


Podczas gdy na dolnej sali będą odbywały się opisane wyżej harce, sala barowa Powiększenia wypełni się muzyką serwowaną przez didżejów związanych z serwisem Diggin.pl, od niemal dekady promującego dobrą muzykę, a od niedawna prezentującego polskich, młodych projektantów w cyklu M[ł]oda Polska. Duet Czikitas Brothers i solo set MówMiMike’a dopełnią zaaranżowaną specjalnie przestrzeń, która z pewnym przymrużeniem oka, pozwoli poczuć klimat wybiegów i modowych sesji.

Do zobaczenia!

DRUGIE URODZINY NA STARE MILION – MAIN ROOM:

CUTHEAD * LIVE ACT + DJ SET
(Uncanny Valley / Red Bull Music Academy / Dresden / GER)

ALBRECHT WASSERSLEBEN * DJ SET
(Uncanny Valley / Dresden / GER)

Ment XXL (Rasmentalism / U Know Me)
Buszkers (JuNouMi / U Know Me)
J-son (Grupa Biznes / Na Stare Milion)

CLOUDMINE RELAUNCH – BAR STAGE:

MówMiMike (Diggin.pl / Wrocław)
Czikitas Brothers (Diggin.pl / Wrocław)
Funkoff (Grupa Biznes / Na Stare Milion)

Patroni: KMAG, Ultra, SideOne, Diggin.pl
Wsparcie: Red Bull Music Academy


DRUGIE URODZINY NA STARE MILION X CLOUDMINE RELAUNCH

LINEUP WSTĘP 10 / 15 PLN

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz kod z obrazka *