Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź
Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź

MINIONE NADCHODZĄCE
Pokaż

403726_10150472697598240_664508239_8872486_1750213788_n

DIGGIN.PL pres. HACKMAN W PUZZLACH + Joteff,Bontone,Spisek Jednego,VJ TM DM Klub Puzzle, Przejście Garncarskie 2 13 stycznia 2012, 22:00 INFO

Żal nam poinformować, że w tak mizerny dzień jak piątek 13 na nasze nieszczęście do Wrocławia przyjeżdża Hackman, jeden z największych kocurów współczesnej angielskiej sceny klubowej. Wierzcie nam, odwoływaliśmy ale on nalegał, zatem wbrew naszej woli i ochoty zapraszamy do PUZZLI na niestety bardzo dobrą imprezę. Jest też obawa, że pojawi się sporo ludzi, za co już z góry przepraszamy.

W ogóle należy wam się wielkie SORRY, ze będzie dużo tańca, ładna atmosfera i pewnie niejeden znajomy. My też wolimy zostać na kanapie i głaskać kota (pewnie czarnego) w ten feralny piątek, ale jak życie rzuca nam kłody pod nogi i proponuje kawał dobrej imprezy to chyba warto się skusić i dołączyć do nas w PUZZLACH 13.01.2012

Na koniec jeszcze jeden problem, niefart sprawił, że Hackman wyprodukował m.in. takie oto piękne piosenki:

DIGGIN.PL pres. HACKMAN W PUZZLACH + Joteff,Bontone,Spisek Jednego,VJ TM DM
DIGGIN.PL pres. HACKMAN W PUZZLACH + Joteff,Bontone,Spisek Jednego,VJ TM DM
DIGGIN.PL pres. HACKMAN W PUZZLACH + Joteff,Bontone,Spisek Jednego,VJ TM DM

HACKMAN (UK) – to brytyjski producent który zabłysnął w ubiegłym roku znakomitą epką „Close” wydaną przez label Greco-Roman, na której połączył nowoczesność brytyjskiego bassowo-housowego brzmienia z przebojowością sampli wokalnych z rnb. Wydana w listopadzie epka „Agree To Dissagree” zapowiada pełny album producenta który powinien wyjść już niebawem nakładem młodszej siostry RAMP Records – PTN Rec. Hackman należy do młodej grupy DJów, którzy co raz częściej wymieniani są jako czołówka brytyjskiej, młodej sceny klubowej. Jego kawałki nie znajdują się jeszcze na górze zestawień najczęściej granych numerów klubowych, ale są one bacznie obserwowane przez całą społeczność klubową i doceniane za świeżość i różnorodność.

JOTEFF – promotor, kolekcjoner płyt, dj. W swoich setach łączy funk, afrobeat, soul, boogaloo, tropikalny jazz z disco i nowymi odmianami muzyki współczesnej. Zawsze zabiera ze sobą walizkę 45-tek. Niegdyś współzałożyciel Basementalism Poland, obecnie związany z kolektywem Jazzmentalism.

BONTONE – 1/2 duetu djsko-producenckiego Przaśnk. Jego sety charakteryzuje dancefloor jazz, funk, jump blues, retro swing, etno i afrobeat, energetyczny breakbeat i pamiętający złotą erę hip-hop. Jest laureatem konkursu na najlepszy remix „Break In” Skalpela, zorganizowany przez kultową wytwórnię Ninja Tune. Jako Przaśnik współpracował m.in. z Funky Mamas And Papas Recordings i Agogo Records.

SPISEK JEDNEGO – producent, dj, perkusjonista grający na bongosach. Absolwent szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Współtwórca Night Marks Electric Trio oraz producent nieistniejącego już zespołu Spisek. Jego solowe produkcje można usłyszeć m.in. na najnowszym woluminie Fonoteki.

VJ TM DM – wprawiony koneser sztuk audiowizualnych. Wie co, gdzie i jak świecić. Lubuje się w stylistyce lat 60’s i 70’s.

LINEUP HACKMAN

Joteff
Bontone
Spisek Jednego
VJ TM DM
WSTĘP

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz kod z obrazka *