Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź
Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź

MINIONE NADCHODZĄCE
Pokaż

C2C5poster

COAST2COAST! #5 – Tales from the North Sea Klub Żak, ul. Grunwaldzka 195/197 2 marca 2012, 21:00 INFO

LUKID

Luke Blair aka Lukid przypomina nam jak to współcześnie coraz bardziej rozmywają się granice pomiędzy podgatunkami muzyki elektronicznej. Stwierdzenie, że tworzy po prostu “muzykę elektroniczną” wydaje się najbezpieczniejszym wyjściem z uwagi na mnogość elementów charakterystycznych dla różnych stylów jakie łączy w swoich utworach. Młody Brytyjczyk pojawił się pozornie z nikąd w roku 2007 wypuszczając album “Onandon”, po którym pojawiły się kolejne dwa oraz seria EPek, wszystkie dobrze przyjęte. Jego twórczość wpierw postawiła go zaraz obok takich artystów jak Mike Slott czy Hudson Mohawke, ostatnio jednak widać tendencję do kierowania się w bardziej klubowe tereny, co wyraźnie podoba się zarówno fanom jak i innym zaprzyjaźnionym muzykom.

@ Mixcloud
@ Brainfeeder
@ LuckyMe
@ Little White Ear Buds
@ Dummymag

REKORDAH

Rekordah to 24 letni Luke Owen, producent z Bristolu w UK i właściciel wytwórni Astro Dynamics, w której publikują między innymi BNJMN, Lukid, Samoyed, Mike Slott, Vessel, Subeena i El Kid, torując drogę dla dalszego rozwoju muzyki elektronicznej. Rekordah robił remiksy dla Raffertie, Ikoniki, Taylora i innych oraz współpracował z Baronem Zen znanym ze Stones Throw.

@ Mixcloud
Interview @ Sonic Router
@ Hyponik
Interview @ Sonic Router

SAMOYED

Przybywając wprost ze Szkockich równin, Andrew Cook aka Samoyed miał już okazję remiksować Loops Haunt i Architeq’a oraz zyskał poparcie takich artystów jak Rustie, Hudson Mohawke i Floating Points. W 2008 wydał na swoim własnym labelu Flask Records album “Always From This Point”, a na Astro Dynamics Rekordaha w 2011 roku pojawiła się EPka “Spit EP”, zyskując powszechne uznanie. Niedługo pojawi się kolejna płyta, tym razem na GLUM Lukida – “Her Honey Dripping Behind”. W ciągu ostatnich lat, Samoyed przekształcił się ze spokojnego człowieka w bestię, o czym poświadcza historia jego twórczości. Póki natężenie rośnie przed wydaniem następnej płyty, warto zobaczyć jak jego ciśnienie jest uwalniane w klubie na żywo w postaci potu, house’u, brokatu i napięcia seksualnego.

@ Teshno
@ Factmag
@ Sonic Router
@ Dummymag
@ Kmag

RSVP @ Facebook

LINEUP LUKID
REKORDAH
SAMOYED

Rhythm Baboon
Tomek Hoax
WSTĘP - super zniżka* na KARTĘ DO KULTURY: 10 zł przedsprzedaż / 15 zł

- zniżka* dla studentów: 15 zł przedsprzedaż / 20 zł

- normalne: 20 zł przedsprzedaż / 30 zł


*wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej i KARTY DO KULTURY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację/ 1 KARTĘ). - Okres przedsprzedaży kończy się na 2 dni przed datą koncertu. - Ilość biletów na KARTĘ DO KULTURY ograniczona!

Sprzedaż biletów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od godzina 16.00). / Zakupione bilety nie podlegają zwrotom. / Wstęp tylko dla osób pełnoletnich.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz kod z obrazka *