Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź
Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź

MINIONE NADCHODZĄCE
Pokaż

COAST2COAST! #4 – Friends of Friends European Tour ft. Shlohmo & Salva Klub Żak, Gdańsk, Ul. Grunwaldzka 195/197 3 lutego 2012 19:00 INFO

SHLOHMO

Shlohmo to Henry Laufer, pochodzący z Los Angeles artysta wizualny i muzyk-samouk, który z nieprzeciętną łatwością i lekkością radzi sobie ze wszystkimi technikami produkcji dźwięku. To, co produkuje (główną wykładnią wydają się być swingujące, powolne rytmy i subtelny bas) z jednej strony jest zwodniczo proste a zarazem bardzo emocjonalne. Pierwsze beaty, które wyprodukował kilka lat temu od razu zaklasyfikowały go do ścisłej czołówki utalentowanych muzyków i producentów, ‚nowej fali’ z zachodniego wybrzeża.

SALVA

Pochodzący z San Francisco Paul Salva, po wypuszczeniu w lutym 2011 roku debiutanckiego LP ‚Complex Housing’ dla Friends of Friends, został okrzyknięty jednym z najbardziej ekscytujących i eklektycznych producentów. Płyta otrzymała znakomite recenzje m.in. w Resident Advisor, Pitchfork, FACT czy XLR8R. Salva pracował nad remixami Rainbow Arabia, Miguel Migs, Om Unit czy Beansa oraz był gościem na Red Bull Music Academy w Madrycie. Zachwycają się nim i puszczają w setach Night Slugs, Gaslamp Killer, DJ Nobody czy Earnest Endeavors. W listopadzie 2011 roku wydał EP-kę ‘Yellobone’.

RBMA

Red Bull Music Academy to wyjątkowe sympozjum dla ludzi kształtujących współczesne brzmienie muzyki. Co roku gości ono w innym mieście i daje szansę początkującym producentom, DJ’om, muzykom i wokalistom na współpracę oraz czerpanie wiedzy od legend sceny. W roku 2012 Red Bull Music Academy odbędzie się w Nowym Jorku. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wziąć w niej udział, przyjdź konieczne na Red Bull Music Academy Gdańsk Session, gdzie opowiedzą o niej jej absolwenci: SALVA i GOOD PAUL.

Wstęp na Red Bull Music Academy Gdańsk Session jest BEZPŁATNY. START 19:00.

Następna, specjalna, piąta edycja w Piątek 02/03/2012 z bardzo specjalnymi gośćmi:
– na jednym brzegu: Lukid, Rekordah i Samoyed z UK
– na drugim: Etamski i Rawel

LINEUP Salva
Shlohmo
Good Paul + Kixnare
Topcut + RAQ
WSTĘP 20/30 PLN

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz kod z obrazka *