Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź
Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź

MINIONE NADCHODZĄCE
Pokaż

Cloudmine Flash Sale , INFO

Jeżeli nie zrobiliście jeszcze świątecznych zakupów, a szukacie prezentów bardziej kreatywnych niż te kupowane na szybko w zatłoczonych galeriach handlowych, koniecznie wpadnijcie JUŻ JUTRO do stołecznego Powiększenia. Nasz ulubiony butik internetowy Cloudmine.pl organizuje kameralną, jednodniową wyprzedaż projektów i ręcznie robionych dodatków sygnowanych nazwiskiem młodych, polskich projektantów. Dodatkowo na kiermaszu znajdziecie nową markę związaną z Cloudmine – Mozcau by Justin oraz Rilla i Hi-End. Wśród nazwisk jako nowość pojawi się Asia Wysoczyńska. A wszystko odbędzie się w przytulnej, przedświątecznej atmosferze sprzyjającej spokojnym zakupom i rozmowom o modzie, przy kawie i pysznym śniadaniu.

17 grudnia, 12.00 – 19.00, Powiększenie

PROJEKTANCI: WIOLA WOŁCZYŃSKA
SYLWIA ROCHALA
MALDOROR
PIOTR CZACHOR
ASIA WYSOCZYŃSKA
ANNA PITCHOUGUINA
OLGA SZYNKARCZUK
MOZCAU BY JUSTIN
KLAUDIA ROZWADOWSKA

+RILLA i HI-END.

Cloudmine Flash Sale

Dla tych, których aura „zimowa” przekonuje do pozostania w domu, istnieje zawsze opcja zrobienia zakupów online. Na Cloudmine.pl od niedawna – poza wspomnianymi wyżej nazwiskami – znalazły się również kwieciste projekty od BOHO, wzorzyste farbowane ciuszki do HAZZ, piękne bluzki i spódniczki od JAK TA LALA oraz dużo, dużo ciekawych propozycji MOZCAU by JUSTIN.

Cloudmine Flash Sale

O projektantach na Cloudmine.pl możecie przeczytać również tutaj, a jeśli ciekawi Was, kto stoi za Mozcau by Justin – sprawdzcie nasz modowy kwestionariusz z Mickey Wyrozebską.

Cloudmine Flash Sale
Cloudmine Flash Sale

LINEUP WSTĘP

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz kod z obrazka *