Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź
Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź

MINIONE NADCHODZĄCE
Pokaż

BIZNES WIECZOREM: Grupa Biznes feat. Kinzo Chrome x qbs Powiększenie, Nowy Świat 27 16 kwietnia 2011 21:00 INFO


Skoro świat przebudził się już na dobre z zimowej hibernacji, czas na rozmrożenie pomysłów odłożonych wcześniej na półkę. Po pierwszej, bardzo udanej imprezie Biznes Wieczorem w styczniu, wracamy do naszego ulubionego Powiększenia z kolejną odsłoną cyklu prezentującego ciekawych lokalnych graczy.

Junoucast #14 by Grupa Biznes on MixcloudW sobotę 16 kwietnia będziecie mogli zobaczyć i usłyszeć utalentowanych zawodników rzadko w stolicy widywanych, przez co świeżych dla …znudzonych i wymagających uszu. Ku Waszej i naszej uciesze zagrają: Kinzo Chrome z krakowskiego duetu Chrono Bross (w/ Olivia Ungaro), charakterny fanatyk italo disco, minimalu i dobrego house’u, ale przede wszystkim dobrej zabawy bez granic; oraz qbs, warszawski dżokej o skillsach i doświadczeniu zawstydzającym niektórych headlinerów z kraju i ze świata oraz równie nieprzeciętnym guście i wyczuciu. Dobre techno i głęboki house są tym w czym Kuba od lat czuje się najlepiej.

W sukurs przyjdą im gospodarze cyklu, czyli J-Son (W-wa) i Funkoff (Z całej Polski), co gwarantuje, że oprócz elektroniki nie zabraknie także organiki i standardowego przelotu od ulicznych hitów po rare boogie ballady.

LINEUP Grupa Biznes (J-son & Funkoff)
Kinzo Chrome (Chrono Bross / Kraków)
qbs (Przyjaciele w Tańcu / W-wa)
WSTĘP 10 PLN

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz kod z obrazka *