Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź
Wszystkie Gdańsk Katowice Kraków Poznań Szczecin Warszawa Wrocław Łódź

MINIONE NADCHODZĄCE
Pokaż

1500ma2_final

1500m2 – 2nd B’day bash 1500m2, ul. Solec 18 10 listopada 2011, 22:00 INFO

Stało sie – nie jesteśmy juz nowym miejscem na warszawskim Powiślu – 10.11 stukną nam dokladnie 2 lata . Kończymy zatem z żartami i wiekiem niemowlęcym – zmieniliśmy akustykę wnętrza i możemy już oficjalnie oglosić, że zawiśnie u nas znany min. z londyńskiego Fabric system Martin Audio.

Programowo także nie odpuszczamy i obok największych gwiazd – a będzie ich w tym sezonie całkiem sporo – zobaczycie całą rzeszę uzdolnionych newcomerów. Profilowo nie zamierzamy się zmieniać – oscylujemy dookola niezależnej muzyki elektronicznej. Wszelakiej – od dubstepu przez drumnbass, disco, house po techno ze sporą dozą abstrakacyjnego i klasycznego hiphopu. Jeżeli po drodze urodzą się nowe gatunki – napewno będziecie mogli ich u nas posluchac.

W ciągu minionych 104 weekendów doświadczyliście nam wielu wzruszeń tak doskonale odnajdując się w naszych muzycznych propozycjach i dlatego urodzinowo oferujemy Wam 3 sceny z tym co lubimy sluchać i czego chcemy byście Wy tez sluchali ;).

Pets Recordings to nasz narodowy skarb – właściciele czyli duet CATZ N”DOGZ stworzyli oficynę, która regularnie oczarowuje selekcją, świeżoscią i dynamiką, czyli tym z czego koty i psy słyną najbardziej, oczywiście nie może zabraknąć ich na scenie tego wieczoru. Gościem specjalnym będzie MACEO PLEX – związany w wytwórniami Crosstownrebels, Visionquest czy Cocoon zachwyca produkcjami i należy do najciekawszych artystow mijającego roku. CHMARAWINTER są autorami jednego z hitów roku – ich „Powidło” wzrusza i wpada w ucho – live act jest conajmniej tak samo interesujący. Supportu udzielą rezydenci – EASYAUDIO i ojciec chrzestny misji 1500m2 – BSHOSA.

Na drugiej scenie zagoszczą brzmienia brytyjsko- berlińskie, a pierwsze skrzypce zagra na niej SON OF KICK. Londyński artysta zachwyca ostrościa produkcji, ale przede wszystkim niesamowitym scenicznym show, gdzie kotrolery midi + mikrofon to tylko punkt wyjścia do pełnego szaleństwa. Obok związanych z klubem rezydentów, supportu udzielą 2 stołeczne live acty – stojący za wytwórnią Phatt -THE SAME i właściciele Concrete Cut – SHOJU.

Na trzeciej scenie zarządzą brzmienia hip hop, baltimore i electro. STEEZ i TECHNIK- wiodące postaci polskiej sceny hiphop w duecie przeistaczają sie w zabójcze Dusty Digitall – czyli sample, które znacie podane na ostro – poprostu BOUNCE .

2 lata to niby podsumowanie, jednak naprawde to dopiero początek więc powinniście przyjść i świętować tak, jak nigdy do tej pory.

LINEUP Main Stage - Pets Recordings Showcase :

MACEO PLEX (Crosstown Rebels, Cocoon, Visionquest/US)
CATZ N DOGZ (Pets, Get Physical, Dirtybird)
Chmara Winter (Pets) - live
bshosa (1500m2/detroitZDRoJ)
Easy Audio (1500m2/Ponton)


Techno/Dubstep Stage :

SON OF KICK (MUTI / WAYWAY/UK) - live
The Same (Phatt) - live
Shoju (Concrete Cut) - live
Essence (Technosoul)
Mustnotsleep (Music of the future)

HipHop/Electro Stage :

DJ Steez (Rap History Warsaw)
DJ Technik (Let Em Know)
WSTĘP 15/20 PLN

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz kod z obrazka *